На главную Новости Вопросы и ответы Полезные ссылки Поиск файлов Личный кабинет
Список форумов Форум Форум "Бард"

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Семейный конный клуб Дергачев   Интернет-магазин - Дрібниці
Тут может быть ваша реклама. Звони: 0984793851

Зустрічі кандидата від опозиції Романюка В.М. з виборцями
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  След.

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Лего

Предупреждений: 0/5

СообщениеДобавлено: Пт Сен 14, 2012 8:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Skandinav писал(а):
Автолюбитель писал(а):
Skandinav писал(а):

І ще. Особисто спитав вчора кандидата про його "неоднозначну діяльність" в Індарі, про "тіньові схеми" заробляння на інсуліні його фірмами. ... ПРАВДИ не прийшло Laughing

что Вы предлагаете? Отдать госос Засухе?

Я не пропоную за когось голосувати,а тільки розповідаю про важливу,як на мене, інформацію. Кожен сам робить вибір.

Да, да, правильно. Вот и Ющенко тоже уже два года рассказывает для всех важную информацию.
http://www.unian.net/news/525046-yuschenko-chuvstvuet-sebya-komfortno-i-sravnivaet-sebya-s-cherchillem-i-aristotelem.html Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Skandinav

СообщениеДобавлено: Пт Сен 14, 2012 9:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лего писал(а):

Да, да, правильно. Вот и Ющенко тоже уже два года рассказывает для всех важную, на его взгляд, информацию.
http://www.unian.net/news/525046-yuschenko-chuvstvuet-sebya-komfortno-i-sravnivaet-sebya-s-cherchillem-i-aristotelem.html Smile

Шо за сарказм? Він недоречний.
Кандидат Р. позиціонує себе як чесний, відкритий і європейський політик. Тому логічно було б припустити, що він готовий відповідати на незручні запитання, при цьому аргументовано. Тим більше ці питання виникають при першій ж спробі взнати про нього в інеті. Вони ж лежать на поверхні!
Яка складається думка про кандидата Р., почитавши про нього в інеті? Він, будучи в керівництві ДЕРЖАВНОГО підприємства Індар, перевів разом з коллегами активи(майно, обладнання, патенти на технології) цього підприємства на власні фірми, в яких він був засновник. Тобто 70% акцій належить деюре державі, але при цьому ці акції не підкріплені ні майном, ні обладнанням.Також збут інсуліну проводився через фірму-прокладку, де кандидат Р. був директором. Тобто виходить найманий робітник(зам. директора ДЕРЖАВНОГО підприємства з юр.питань) замутив держмайно і держбабки!?
Це наскільки я розумію, було до приходу Федоровича. Рік назад був рейдерський захват офшорною фірмою(регіонали?), яка замутила 70% державних акцій, але які не були нічим підкріплені. От вони і захопили завод. І наш кандидат Р. почав захищати від них Індар. Де юре - свою власність. В результаті суд забрав 70% акцій у офшора і повернув державі, а правоохоронні органи зараз "трясут" колишніх керівників державного Індара, в тому числі кандидата Р. за мутки з активами ДЕРЖАВНОГО підприємства.

Я ж на зустрічі запитав Віктора Миколайовича, шо це таке? Він відповів шо це брехня, чорний піар і я тобі скину на мейл правдиву інфу. Чекаю. Може він "прольет свет" на дану темну, чи то очорненну недоброзичливцями сторінку своєї біографії? Обіцянка не цяцянка?

Я скоріше ЗА кандидата Р. ніж проти. Але залишаються питання без відповіді. Пан Р. уникає цієї теми і не бажає прояснити.

Лего

СообщениеДобавлено: Пт Сен 14, 2012 11:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Skandinav, тогда дай прямые ссылки на источник информации. Думаю, что будет интересно узнать откуда информация.
Что касается сарказма, то если бы в Вашем сообщении не было смеющегося на весь рот смайлика , то я может более серьезно отнесся к той информации.
Skandinav писал(а):

І ще. Особисто спитав вчора кандидата про його "неоднозначну діяльність" в Індарі, про "тіньові схеми" заробляння на інсуліні його фірмами. В інеті достатньо про це. Він сказав, що то все брехня і чорний піар. І скине мені не мейл ПРАВДУ... як ви вже здогадались, ПРАВДИ не прийшло Laughing
Skandinav

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 9:29 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось передісторія захвату Індару. Як на мене, найоб"єктивніша.

http://www.analitik.org.ua/current-comment/int/4e2d513b7d6f8/pagedoc1096_20/

Ось позиція рейдерів відносно попередників. Там все перебільшено, але факт діяльності купи фірм-прокладок очевидний.

http://www.unn.com.ua/ru/interview/532942-kogo-nugeno-boyatsya-ukrainskim-diabetikam/

http://zahvat.net/2/906/3617/3954/

Step_Ahead

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 10:31 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В Обухові на зустріч з Віктором прийти не зміг, тому сьогодні був у Трипіллі, де він виступав.
Коротко - переможець вже є і це проплачена владою Засуха.
Голосувати буду за Романюка не тільки тому, що Свобода взаємопідтримує Об'єднану опозицію, а ще й тому, бо це єдиний кандидат, проголосувавши за якого, можна проголосувати проти Засухи (кухарка) та не дати їй пройти далі, бо в Романюка є шанси протистояти бидло-системі януковича і ко, відмінно від інших кандидатів.
В іншому випадку у владу пройде регіонівська Засуха і буде вам врожай згідно її прізвища!
Лего

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 12:08 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Step_Ahead писал(а):

В іншому випадку у владу пройде регіонівська Засуха і буде вам врожай згідно її прізвища!

Так переможець уже есть или его еще нет? В любом случае есть еще время узнать позицию Романюка по той информации, которую выложил тут Skandinav. Сложно дать зеленый свет кандидату, если он сначала аргументировано не пояснит неоднозначную информацию о его прошлой деятельности.
Хотя я тут немного поискал про эту тему и есть о чем поразмышлять. Exclamation
Che Guevara

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 12:26 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я тут ворвусь не читая всего спора, простите если уже было.

Вы же учитываете тот момент, что Индил сейчас хотят пропихнуть как монополиста инсулина в стране, чтобы все больницы закупали только его?

Сунул быдло быдло в быдло
Быдло быдло быдло быдло
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Krokodil

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 1:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Che Guevara писал(а):
Вы же учитываете тот момент, что Индил сейчас хотят пропихнуть как монополиста инсулина в стране, чтобы все больницы закупали только его?

И правильно делают. Это нормально, когда государственные медучреждения закупают препараты в государственном предприятии, продукция которого зарекомендовала себя как качественная и недорогая.
obu

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 2:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Step_Ahead писал(а):
В Обухові на зустріч з Віктором прийти не зміг, тому сьогодні був у Трипіллі, де він виступав.
Голосувати буду за Романюка не тільки тому, що Свобода взаємопідтримує Об'єднану опозицію, а ще й тому, бо це єдиний кандидат, проголосувавши за якого, можна проголосувати проти Засухи (кухарка) та не дати їй пройти далі, бо в Романюка є шанси протистояти бидло-системі януковича і ко, відмінно від інших кандидатів.

Давно хотел спросить, что с вами случилось? То писали обовсем не связанным с политикой и на русском, теперь вдруг интересует только политика, причем пишете только на украинском...
Лего

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 4:01 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

obu писал(а):
Step_Ahead писал(а):

Давно хотел спросить, что с вами случилось? То писали обовсем не связанным с политикой и на русском, теперь вдруг интересует только политика, причем пишете только на украинском...

Закон про мови стал для него последней каплей Evil or Very Mad

Последний раз редактировалось: Лего (Сб Сен 15, 2012 4:04 pm), всего редактировалось 1 раз
Che Guevara

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 4:04 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Krokodil писал(а):

И правильно делают. Это нормально, когда государственные медучреждения закупают препараты в государственном предприятии, продукция которого зарекомендовала себя как качественная и недорогая.

Не в нашей стране. Монополия это всегда плохо.

Но вообще я к тому, что чтобы лоббировать подобные вещи нужно быть в хороших отношениях с текущей властью. А отсюда вытекающие.

obu, я так понимаю "начни с себя". Мол как же защитить национальность если ты не на солов'їній пишешь. Тренд лета на форуме, можно сказать.

Сунул быдло быдло в быдло
Быдло быдло быдло быдло
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Skandinav

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 4:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Пан Романюк зараз немає відношення до Індару.

Рік назад був рейдерський захват, і прийшло інше керівництво(підконтрольне покійному регіоналу Джарти). Але завдяки активній діяльності Комітету захисту Індару, який очолював Романюк, піднялась величезна буча в ЗМІ і справа набула широкого резонансу. Треба віддати належне кандидату по нашому округу - він відстоював державні інтереси в судах (тобто був за повернення 70% акцій Державі), писав багаточисленні звернення до всіх кого можна, починаючи від Президента, депутатів і закінчуючи іноземними послами (кількість таких звернень наче потрапила до книги рекордів України!!!). В зверненнях він просив повернути Державі Індар, а також попереднє керівництво(напевно в тому числі і себе).

Суд таки визнав відчудження акцій офшору незаконним і повернув підприємство Індар в державну власність. Але попередньому керівництву(Лазарєв, Романюк) повернутися не дали. Весною цього року Міністерство здоров"я призначило нове керівництво(певно шо ставленики регіоналів).
А попередників "трусять" правоохоронці за мутки описані вище. Лазарєв - колишній директор, наче в розшуку. Романюка, як писала десь тут україночка, обшукували,допитували і т.п.

Завод певно шо зараз працює. А Романюк балотується у нас в депутати. Ситуація приблизно виглядає так.

Step_Ahead

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 4:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

obu писал(а):

Che Guevara писал(а):
obu, я так понимаю "начни с себя". Мол как же защитить национальность если ты не на солов'їній пишешь. Тренд лета на форуме, можно сказать.

Чег вірно підмітив, але діло не тільки в мові, якби ж то було все так легко.
Мені наприклад набридла вся ця фігня, що твориться в країні, і все це виникло із-за минулої моєї (та таких самих як я) байдужості до цього, а в той час бидло-нелюди рвались і дорвались до влади, і тепер вказують, що можна говорити і кого любити.
Коли чуємо слова "герої поклали своє життя заради незалежності країни", то відчуваємо повагу до них і... йдемо собі далі грати в ігри та дивитися фільми. Я не хочу, щоб на цьому все кінчалось, я не знаю які там сили існують, але якщо після смерті мені випаде доля подивитися їм в очі, то щоб мені при цьому не було соромно. Тому намагаюсь робити все, щоб якось допомогти країні позбавитись від продажних тварино-людей, та в майбутньому тим паче не пускати таких до влади.
Що до Романюка - то я не довіряю йому, як і кожному іншому кандидату, але він - це є крок в даний час, по якому можна вивести країну з цього лайна. Якщо буде обіцяти і не виконувати, брехати і т.д., то його місто буде там, де і у подібних - на дереві у мотузці.
Krokodil

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 5:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Che Guevara писал(а):

Не в нашей стране. Монополия это всегда плохо.

Но вообще я к тому, что чтобы лоббировать подобные вещи нужно быть в хороших отношениях с текущей властью. А отсюда вытекающие.

И кому бы ты отдал в сегодняшних реалиях право выбора производителя инсулина? Местным главврачам? Лечащим врачам?
Не забывай, от этого зависит жизнь порядка 200 тысяч человек - примерно столько в Украине инсулинозависимых больных. И им жизненно важно уколоть инсулин дважды в день.
Индар - единственное в Украине предприятие в полным циклом производства инсулина. Есть европейские - в 3-4 раза дороже. Есть китайские - с непредсказуемыми последствиями. Кстати, индивидуальный подбор инсулина проводится как правило в стационаре. И при переезде из одной области в другую не факт, что в местной больнице окажется нужный инсулин.
Ты всё ещё за анархию в этом вопросе?
Яросвіт Лютий

СообщениеДобавлено: Сб Сен 15, 2012 10:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Step_Ahead писал(а):

Коли чуємо слова "герої поклали своє життя заради незалежності країни", то відчуваємо повагу до них і... йдемо собі далі грати в ігри та дивитися фільми. Я не хочу, щоб на цьому все кінчалось, я не знаю які там сили існують, але якщо після смерті мені випаде доля подивитися їм в очі, то щоб мені при цьому не було соромно. Тому намагаюсь робити все, щоб якось допомогти країні позбавитись від продажних тварино-людей, та в майбутньому тим паче не пускати таких до влади.
Що до Романюка - то я не довіряю йому, як і кожному іншому кандидату, але він - це є крок в даний час, по якому можна вивести країну з цього лайна. Якщо буде обіцяти і не виконувати, брехати і т.д., то його місто буде там, де і у подібних - на дереві у мотузці.

Як не крути, але життя ставить перед вибором чи готовий ти до боротьби, в якій мірі ти готовий діяти, заради якої мети? Чи готовий ти пролити свою кров заради цього, за яких обставин? А чужу...?
В ситуації виборів, для того щоб засуджувати депутатів чи кандидатів в депутати, варто дати собі відповідь, а наскільки моральним (чи аморальним) міг би бути сам на їхньому місці? Навряд чи здатне аморальне суспільство обирати собі не аморальних керманичів.
Зовсім інше питання фальсифікація вибору, завдяки тим же таки аморальним представникам суспільства, які по різним причинам продалися, чи готовий ти пліч о пліч з іншими такими ж як сам відстоювати вже навіть не тільки свої особисті інтереси, а вже й інтереси морального суспільства, яке не зрадило?
Юда, коли зрадив Христа за 30 срібників, за зраду покарав себе сам - повісився, усвідомивши свій гріх.
Обери для себе хто ти - духівник, вояк чи барига, який продасть свою душу за 30 срібних?

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум "Бард" -> Политика Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  След.
Страница 3 из 10

Перейти: